Silvestrovská Bike vyjížďka 2018
(20. ročník) každoroční klasiky. Letos za náš klub historicky nižší účast, zranění nebo virózy nebyly avšak na místě byli pouze Karlové junior i senior, a dál nikdo. Počasí bylo kolem 0, bez sněhu, po dešti, bahna bylo méně než minule. Nakonec to nebylo tak hrozné. Časy kdy se jezdilo v mrazu a sněhu už jsou asi pryč. Vybíral se opět příspěvek na centrum Klíček.
Obrázek
Silvestrovská Bike vyjížďka 2017
(19. ročník) každoroční klasiky. Letos velmi nízká účast, ti kdo chyběli se ale pouze lekli bahýnka, zranění nebo virózy nebyly. Účastnili se jen Karel Hotový junior i senior, a Mašín. Počasí bylo kolem 0, pak nad nulou, bez sněhu, trochu mokro. Nakonec to nebylo tak hrozné, bahno jsme nachytali nejvíce na konci vyjížďky při průjezdu Nechybou k Lípě. Vybíral se opět příspěvek na centrum Klíček.
Obrázek
Silvestrovská Bike vyjížďka 2016
(18. ročník) každoroční klasiky. Letos cca poloviční sestava, chyběli: zraněný předseda týmu Karel Hotový senior, Bohouš Zajíček rehabilituje plotýnky, strýc Zajíček nemocen, Martin Hotový relaxoval po roce volna. Počasí ráno mrazivé -6 a mlhavé pak -2 a skoro jasno, poprašek sněhu, byli jsme rádi že je takhle nebyli jsme od bahna. pořádně ale letos moc ještě nezasněžilo. Vybíral se příspěvek na centrum Klíček.
Obrázek
Silvestrovská Bike vyjížďka 2015
(17. ročník) každoroční klasiky. Počasí suché, jasno, absolutně bez sněhu, letos vůbec sníh nepadá ještě není ani na horách. Celý podzim až do silvestra jarní teploty nad 0. Dnes teploty kolem -4 až -1. Letos to poměrně odsejpalo jak bylo sucho a hezky.
Obrázek
Silvestrovská Bike vyjížďka 2014
(16. ročník) každoroční klasiky. Rekord účastníků tentokrát nepadl bylo nás cca 120 kusů. Počasí se sněhem, teploty kolem -3 , oblačno, bez deště. Tradiční trasy s přípitky, opět pěkných posledních 30 km na bajku v posledním dni v roce.
Obrázek
Silvestrovská Bike vyjížďka 2013
(15. ročník) každoroční klasiky. Pro dětský domov Radenín se vybralo 11.760,- Kč o 40% více a to bylo dáno i znovu padlým rekordem přes 170 účastníků. Počasí ideál ale bez sněhu, teploty -2 až 0, oblačno, bez deště. Tradiční trasy s přípitky - pivní, svařákový, dále česnečka a guláš v cíli na Lípě. Dojezd okolo spuštěné dálnice oproti minulým letům perfektní. Takže krásných posledních 30 km na bajku v posledním dni v roce.
Obrázek
Silvestrovská Bike vyjížďka 2012
(14. ročník) klasika vyjížďka. Po několikaleté přestávce se vybíralo na charitu, tentokrát pro dětský domov Radenín a sešlo se 7.000,- Kč. Počasí vcelku teplé, teploty 0 až 4 stupně nad nulou, slunečno, sníh a namrzlo jen v lese. Na trasu vyrazilo rekordních 134 účastníků. Na trase tradiční přípitky. Výsledek vyjížďky byl bahnitý, kola musela pod wapku, dojezd na Lípu byl oproti minulosti zkomplikován téměř dokončenou dálnicí a bahnem okolo.
Obrázek
MTB Závody - Chýnov
Celkově se klání zůčastnilo 52 dětí, 256 seniorských závodníků a 24 rodinných týmů. Celkově šlo o "rekordní" rok.
Obrázek
Silvestrovská Bike vyjížďka 2011
(13. ročník) vyjížďky proběhl opět ve veselém duchu. Počasí bylo příjemné teplota kolem 0, občas slunce. Na trasu vyrazilo 110 cyklistů, z toho 13 cyklistek. Přijel Č.Kalaš, téměř kompletní rodina Bambulova. Náš tým měl opět zastoupení. Na trase tradiční přípitky - svařák v Radimovicích u Floriánů a v Plané u starosty Jirky Šimánka. V Doubí u Ribeda česnečka. V Košických lesích hledání přípitku v houštinách a opět se všechno našlo. Některým se v závěrečné etapě stalo osudné bahýnko kolem rozestavěné dálnice.
Obrázek
Tréninkový den na běžkách - Jistebnice, Monínec
Z Tábora pravidelně vyjíždíme v dobrých sněhových podmínkách na běžky do 17 km vzdálené Jistebnice, kde jsou běžecké tratě perfektně strojově upravovány v oblasti Čertovo Břemeno, od Jistebnice až po sjezdovku na Monínci (oblast Sedlec-Prčice, Cunkov)
Obrázek
Silvestrovská Bike vyjížďka 2010
(12. ročník) tradiční Silvestrovské vyjížďky, pořádané firmou Kola BSP Martina Nováka. Letošní rok ideální počasí, při startu z počátku mrazivější -9 ale odpoledne se teplota zvýšila na "příjemnějších" -2. Bylo nasněženo, umrznuto, žádné bláto a po dešti jako minule, prostě ideální podmínky.
Obrázek
Funkční diagnostické testy na FTVS UK
Pravidelné testy na fakultě tělesné výchovy v Praze
Obrázek
Nové závodní kombinézy týmu pro rok 2010
Praha, Horní Počernice - fotogalerie v nových kombinézách pro sezonu 2010
Obrázek
Tréninkový den na běžkách - Jistebnice, Monínec
Sešlo se celkem 14 lidí včetně trenérů, předsedy klubu závodníků i "bafuňářů" a bývalých závodníků
Obrázek
Silvestrovská Bike vyjížďka 2009
(11. ročník) - Další ročník oblíbené vyjížďky. Trasa stejná, den předem pršelo, teplota nad 0, cesty v lese zledovatělé, takže jsme byli pěkně špinaví a sem tam nějaké krasobruslařské výkony.
Obrázek
Silvestrovská Bike vyjížďka 2008
(10. ročník) Ani finanční světová hospodářská krize neohrozila další ročník tradiční Silvestrovské MTB vyjížďky
Obrázek
Společný tréninkový den před Velkou cenou E.ON
Společný trénink na tratích 26. ročníku Táborského triatlonu v Táboře, vyzkoušely se všechny disciplíny včetně plavání v Jordnánu.
Obrázek
Schůzka závodníků, rodičů, trenérů a pořadatelů závodu triatlonu
Akce proběhla na Malém Jordáně při krásném počasí. Jednalo se o přípravu na 26. ročník Táborského triatlonu který bude v neděli 6.7.2008. Opékaly se kýty z čuníka a pila pivka dlouho do noci, s většinou tradičních pořadatelů závodu a závodníků a rodičů závodníků...
Obrázek
Silvestrovská Bike vyjížďka 2007
(9. ročník) Každoroční Silvestrovská vyjížďka, po stejné tradiční trase (30 km) se startem v Paďousích v 10:00 a s občerstvovacími stanicemi u Floriánů v Radimovicích (Staropramen, Stella), Kola BSP Planá nad Lužnicí (svařák), Sklad Ribedo v Plané (česnečka) a s cílem v Restauraci Lípa v Sezimově Ústí (gulášek a pivko), letos opět s účastí nad 100 bikerů - pořadatel Martin Novák s manželkou, více foto pak na www.kolabsp.cz
Obrázek
1. Jihočeský triatlonový PLES - Hůry u Českých Budějovic
Triatlonistou dvacetiletí byl vyhlášen Hynek Okleštěk, který byl také řadu let členem našeho klubu, triatlonistou pak Šárka Grabmüllerová. Ocenění nejúspěšnější sportovní akce získal závod ve Zlivi. Táborský triatlon obsadil druhé místo.
Obrázek
Sudoměřický bafuňářský triatlon
Sudoměřice u Tábora, pouťový závod, hlavní hvězda Míra Pech na plech
Obrázek
Parašutistický kemp Beford (UK) a jiné "lítání" Martin Hotový
V tomto termínu se zúčastnil jeden z hlavních trenérů závodníků E.ON Triathlon teamu "svého" kempu. Nejednalo se jak je u nás zvykem o soustředění triatlonové, ale o pobyt zcela odlišného sportovního zaměření. V Bedfordu se totiž sešel parašutistický RW4 tým ALL41, jehož stálým členem je i Martin Hotový, který zde "lítá" v pozici vnitřního centra formace...
Obrázek
Otevřený tréninkový den, i pro novináře
Otevřený tréninkový den našeho teamu, i pro novináře, bylo možné si vyzkoušet s našimi závodníky perný vícefázový trénink
Obrázek
Klubový karavan AVIA
Klubový karavan sloužící pro přepravu závodníků, včetně kol a materiálu. Avia-30, přestavba 1994, oplášťování ALU plech, celoroční provoz, izolace stěn a střechy - polystyrén, lůžková kapacita 8-10 osob, motor a převodovka po GO, 10 rychlostních stupňů, platná STK a emise, pneu 90%
Obrázek
Reklamy generálního partnera E.ON
s ostatními partnery s prezentací našeho klubu na Táborském bazéně. Reklamy je možné rozšířit o nové partnery našeho klubu, které stále hledáme
Obrázek