Jarní soustředění - Mallorca
Každoroční jarní výcvikový tábor na Mallorce, letos doplněný také o vložený závod, který přímo na Mallorce byl organizován. Ubytování tradičně v hotelu Ayron Park v El Arenalu, odlet z Mnichova (Air Berlin)
Obrázek
Jarní soustředění nejmladších - Nové Hutě
Jarní soustředění nejmlědších členů týmu v tradiční chatě Jiskra na Šumavě.
Obrázek
Jarní soustředění - Mallorca
Každoroční jarní soustředění v "teple", letos opět v osvědčeném hotelu Ayron Park v oblasti El Arenal. Letošní počasí vyšlo snad nejlépe ze všech soustředění...
Obrázek
Zimní soustředění - Harrachov
Hlavní zimní soustředění zimního období. Ubytováni jsme byli v hotelu SUNSKI. Harrachov nebyl zvolen náhodně, zaručuje vynikající bežecké podmínky na upravených běžkařských tratích a perfektní ubytování. Soustředění se odehrávalo za slunečného počasí
Obrázek
Podzimní soustředění - Lipno
Soustředění pod vedením Martina a Hanky - první výcvikový tábor, pro 17 zúčastněných sportovců a trenérů. Destinace Lipno nad Vltavou (chata Lanovka). Program: Plavecké tréninky zaměřené výhradně na techniku, cyklistika na horském kole, běžecká technika a kondiční silová příprava.
Obrázek
Letní soustředění týmu - Lipno, Šumava
Každoroční letní soustředění týmu provázené letos vysokými letními teplotami. Zůčastnilo se 20 sportovců s převahou mládeže. Pobyt zahájen na závodě v Německém Rothu.
Obrázek
Zimní soustředění mladších žáků a benjamínků - Nové Hutě
Soustředění proběhlo o jarních prázdninách, pro některé svěřence to bylo první vyzkoušení běžeckých i sjezdových lyží
Obrázek
První výcvikový lyžařský tábor v novém roce 2010
Tradiční minisoustředění na Šumavě, Nové Hutě, chata Jiskra
Obrázek
Soustředění před Olympiádou dětí a mládeže, (ODM) 2009 Tábor
Soustředění před Olympiádou dětí a mládeže, (ODM) 2009, kterou hostí Tábor, ve dnech 23.-28.6. 2009 - závod triatlonu pořádá náš tým
Obrázek
Jarní soustředění - Mallorca
Jarní tradiční soustředění, zaměřeno na najíždění důležitých kilometrů na kole, zůčastnilo se celkem 17 členů našeho teamu a SCM.
Obrázek
První soustředění našeho teamu v RTC 2008/2009
Hlavním cílem byla všeobecná kondičně-sportovní příprava s důrazem na běh a kruhové posilovací tréninky, které závodníci absolvovali společně s jihočeským SCM v atletice.
Obrázek
Jarní soustředění - Děbolín
Soustředění mladších žáků v Jihočeském Děbolíně pod vedením Míry Třebického a Jirky Hořejšího
Obrázek
Jarní soustředění - Mallorca
Soustředění s naším nejlepším výběrem E.ON Triathlon Teamu a SCM, cílem bylo před začátkem sezóny hlavně najet objemové kilometry na kole, něco málo naběhat a naplavat na udržení a to vše se podařilo.
Obrázek
Zimní Soustředění Šumava - Zadov
Soustředění mladšího a staršího žactva, konalo na Zadově v Horském rodinném hotelu Dobrá chata. Sníh byl opět díky teplé zimě na hraně, ale lyžovat se dalo - jak na běžkách tak na sjezdovkách. Zaměření soustředění bylo na vytrvalost a na učení se na běžkách a sjezdovkách, s doplňujícícmi cvičeními na techniku běhu, obratnost a kompentzační cvičení.
Obrázek
Letní soustředění 2007, Šumava - Zadov
Tréninkový kemp SCM Tábor, Jindřichův Hradec, E.ON Triathlon Team - Celkově zaměřen jinak než v předešlých letech a to z důvodu nedostatečné přípravy, způsobenou nemocností většiny členů SCM v zimním období. Cílem tedy byla silově-vytrvalostní stránka v cyklistice a běhu. V plavání byl kladen důraz na ANP a sprintérská cvičení pro rozvoj rychlosti.
Obrázek
Zimní soustředění 2007, Krkonoše - Horní Mísečky
Soustředění proběhlo poprvé v jiné lokalitě, než na tradiční Šumavě, a ukázalo se, že to byla letos správná volba. Na Šumavě se díky extrémně teplé zimě nelyžovalo, a v Krkonoších panovaly v tuto dobu výborné sněhové podmínky a počasí bylo vynikající. Na týden měli závodníci útočiště na Horních Mísečkách v penzionu Jilemnická bouda.
Obrázek
Letní soustředění - Nymburk
Naši a závodníci SCM mají za sebou perné tréninkové dny, které pro ně připravili trenéři na tradičním letním soustředění ve Sportovním centru Nymburk. Náplň byla zaměřena na rozvoj tempové rychlosti a vytrvalosti ve všech třech disciplínách. Větší důraz však byl kladen na běžeckou přípravu, kde jsme cítili slabinu.
Obrázek
Soustředění triatlonové talentované mládeže, Tábor
Soustředění je zaměřeno na video-rozbory techniky všech tří disciplín a jejich následné "zhodnocení" profesionálními trenéry. Mimo tyto "technické" tréninky proběhlo i několik cyklistických a běžeckých tréninků na tratích Závodu olympijských nadějí.
Obrázek
Zimní soustředění 2006, Šumava - Nové Hutě
Týden jarních prázdnin si opět vyhradili závodníci SK triatlonu Tábor, SCM a ST Tábor ke svému pravidelnému zimnímu soustředění, jehož tradiční hlavní náplní je aerobní příprava na běžkách. Jako každý rok proběhlo toto sportovní soustředění na Nových Hutích na Šumavě na Chatě Jiskra.
Obrázek