31.3.2007 - Vyhlášení ankety Sportovec okresu Tábor, vítězem opět Martin Pejsar!

Obrázek
E.ON triathlon team potvrdil dominantní postavení triatlonu v Táboře.
Poslední březnovou sobotu, se v nově rekonstruované Táborské Střelnici konalo každoroční vyhlášení nejlepších sportovců okresu Tábor za rok 2006.
V konkurenci ostatních sportů jednoznačně náš klub dokázal, jak kvalitní má závodníky.

Hned dva ze tří nominovaných závodníků, (nominován byl ještě náš Ondřej Vosátka) se umístili mezi prvními třemi vyhlašovanými v kategorii jednotlivců.
První místo pro Martina Pejsara, a druhé místo pro Evu Kolomazníkovou, což je velký úspěch. Martin Pejsar navíc obhájil i prvenství v této anketě z loňského roku 2005. Třetí v anketě skončil cyklokrosař z Budvaru Tábor Lukáš Klouček, který společně se svými spolujezdci vyhráli v pořadí kolektivů.
Eva i Martin jsou ale touto dobou na soustředění ve Španělsku, kde ladí formu na nadcházející sezónu a proto ceny přebíral zástupce našeho generálního partnera, energetické společnosti E.ON, Dr. Martin Dvořák, vedoucí Strategie trhu.
Dále se na plese vyhlašovaly a předávaly medaile za práci ve sportu a tělovýchově, za významné příspěvky sportu a mimořádné aktivity ve sportu na táborsku, a také zde byl vyhlášen náš veteránský závodník a sportovec a jeden ze zakladatelů táborského triatlonu Karel Schneider, který obdržel cenu za celoživotní neuvěřitelné sportovní výkony.

Konečné pořadí jednotlivců:
1. Martin Pejsar (151), 2. Eva Kolomazníková (115), 3. Lukáš Klouček (94), 4. Markéta Mikešová (86), 5. David Menger (83), 6. Ondřej Bambula (82), 7. Petra Kanovová (81), 8. Renata Zrůstová (48), 9. Tomáš Purman (46), 10. Adam Zaňka (44).

Konečné pořadí kolektivů:
1. Cyklistika muži - Budvar Tábor (28)
2. Volejbal kadetky - Volejbal Tábor (17)
3. Lední hokej - junioři HC Tábor (14)

Kompletní fotogalerii z akce naleznete zde

2.4.2007  |  Karel

Fotografie k článku:

Zpět na články

Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.