TOPlist23.4.2013 - Duatlon Dubné za naší účasti

Obrázek
V neděli 21.4. byl zahájen další ročník Jihočeského poháru duatlonem v Dubném. Dopoledne absolvovali závod naši starší závodníci. Absolutním vítězem se stal Michal Háša, který své vítězství vybojoval v závěrečném běhu. Špatně se také nevedlo Martinu Korousovi. Celkově sice dokončil čtvrtý, ale ve své kategorii bral bronzovou medaili. Posledním zástupcem v hlavním závodu byl Martin Vítů, který také skončil ve své kategorii na stupních vítězů konkrétně na třetím stupínku.
Odpoledne pokračovali závody při krásném počasí Junior Cupem. Opět byly vidět naše barvy. Sourozenci Korousovi zvítězili ve svých kategoriích především zásluhou výborného běhu. Bráchové Kozojedovi zase stejně obsadili třetí příčku. V kategorii benjamínků ještě závodili Jakub Homola, doběhl na sedmém místě a Natálka Stuchlíková byla druhá. Nejstarší kategorii benjamínků dopadla následně, Michal Macháček byl druhý, Petr Červenka čtvrtý a Robert Kostlán pátý. Barbora Kostlánová vybojovala třetí příčku v mladších žačkách a Michaela Hořejší skončila pátá. Celý závodní den zakončil závod starších žáků. Diana Třebická vystoupila na stupínek nejvyšší a Honza Burgstaller na stupínek druhého místa.
Myslím, že se nám první závod vydařil, všechny závodníky povzbudil a nalil do žil plno odhodlání k dalšímu tréninku a tím navázali na dosažené úspěchy


23.4.2013  |  Miroslav Třebický


Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...