TOPlist17.6. 2013 - Český pohár v Račicích se výsledkově velmi vydařil

Obrázek
Na třetím dílu Českého poháru v Račicích se našim sportovcům velmi dařilo. Vynikajícím způsobem si vedli David Macek (benjamínci) , Diana Třebická (starší žákyně) , Tomáš Plojhar (starší žák) a Niki Kášková (juniorky). Když ve svých kategoriích s přehledem zvítězili. Medailovou pozici v absolutním pořadí žen vybojovala Hana Kolářová...

V Račicích však nešlo jen o pozice v Českém poháru, ale i o nominační místa na mezinárodní prestižní závody.
Na Závod Olympijských nadějí se nominovali Diana Třebická a Tomáš Plojhar. Lukáš Zadražil, který byl v závodě za nedodržení pravidel diskvalifikován, dostal od reprezentačního trenéra šanci a podívá se na Mistrovství Evropy družstev.

Z dalších výsledků:
7. Pavel Straka (dorost), 5. Barbora Macková (dorostenky), 15. Větrovský Jan (dorost), 6. Čulík Tomáš (junioři), 21. Jakub Lemberka (muži), 8. Vachulková Petra (ženy), 7. Kunclová Tereza (starší žačky)

Záznam ze závodu ČT4 SPORT je k dispozici zde


17.6.2013  |  E.ON triathlon teamPřílohy k článku:

Výsledky


Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...