17.6. 2013 - Český pohár v Račicích se výsledkově velmi vydařil

Obrázek
Na třetím dílu Českého poháru v Račicích se našim sportovcům velmi dařilo. Vynikajícím způsobem si vedli David Macek (benjamínci) , Diana Třebická (starší žákyně) , Tomáš Plojhar (starší žák) a Niki Kášková (juniorky). Když ve svých kategoriích s přehledem zvítězili. Medailovou pozici v absolutním pořadí žen vybojovala Hana Kolářová...

V Račicích však nešlo jen o pozice v Českém poháru, ale i o nominační místa na mezinárodní prestižní závody.
Na Závod Olympijských nadějí se nominovali Diana Třebická a Tomáš Plojhar. Lukáš Zadražil, který byl v závodě za nedodržení pravidel diskvalifikován, dostal od reprezentačního trenéra šanci a podívá se na Mistrovství Evropy družstev.

Z dalších výsledků:
7. Pavel Straka (dorost), 5. Barbora Macková (dorostenky), 15. Větrovský Jan (dorost), 6. Čulík Tomáš (junioři), 21. Jakub Lemberka (muži), 8. Vachulková Petra (ženy), 7. Kunclová Tereza (starší žačky)

Záznam ze závodu ČT4 SPORT je k dispozici zde

17.6.2013  |  E.ON triathlon team

Přílohy k článku:

Výsledky

Zpět na články

Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde