TOPlist



13.7. 2013 - Náročný závod Českého poháru - Mělník

Obrázek
Po absolvovaném náročném letním soustředění v minulém týdnu se tým přesunul na závod Českého poháru do Mělníka, kde se od sportovců očekávalo, jak se vypořádají s kumulací únavy ze soustředění. Přeci jen převážná část července je pro nás vždy dělícím bodem sezóny, kdy je již po mezinárodních mistrovstvích Evropy a je třeba natrénovat, aby se na MČR v srpnu daly dělat pořádné výsledky. Na startu byli "omluveni" Martin Novák (odpočinek po závodech Evropského poháru) , Han Kolářová a Niki Kášková (zdravotní důvody)
Nejlépe se v tomto závodním dni vedlo Dianě Třebické, která ve své kategorii starších žákyň zvítězila a Tomáši Plojharovi, který ve stejné kategorii mezi chlapci vybojoval stříbrnou pozici. Dorostenci a junioři však na náročné a kopcovité trati trati působili unaveným dojmem. Světlou výjimkou byl po rekonvalescenci se vracející Šimon Kuncl, jehož tempo bylo vzhledem k množství odtrénovaných hodin velmi pěkné. Konečné a oficiální výsledky zatím nejsou zveřejněny, ale až tomu bude naleznete je zde .

Celkově závod bereme s rezervou. Přeci jen 5 dní po náročném soustředění nelze čekat zázraky a kolikrát je tomu spíše naopak. Závod v Mělníku jsme však nechtěli vynechat, přeci jen náročné tratě jsou dobrý trénink, a absolvovali ho. Každopádně v Telči 20.7., by již měla být forma daleko lepší. Celkově se nyní trénink směřuje k vrcholu sezóny - MČR, které proběhne 18.8. na Lipně.

Fotogalerie zde
Záznam závodu z Youtube zde


13.7.2013  |  E.ON triathlon team



Přílohy k článku:

výsledky Mělník



Fotografie k článku:







































Zpět na články







Evropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...