24.7.2013 - Jihočeský JUNIOR CUP ve Zvůli

Obrázek
Nedělní závod Junior Cupu 2013 ve Zvůli u Kunžaku proběhl za nádherného počasí a v překrásném prostředí České Kanady. Na start se navzdory prázdninám a tím i dovoleným postavilo početné startovní pole mládeže, mezi kterým nechyběli ani sportovci našeho týmu. Vynikajícím způsobem si vedl Kozojed Ondřej, který ve své kategorii (6.-7.let) s přehledem zvítězil a průběžně vede i hodnocení celého Junior cupu (JC) své kategorie, ostatně úplně stejně jako jeho starší bratr Martin. I on se stal ve Zvůli vítězem své kategorie a patří mu průběžná první příčka celkového hodnocení. Stříbrnou příčku pro sebe "vyválčila" Tereza Kostlánová (Starší žačky) . Stejné umístění ji patří i po 5ti odjetých závodech v celkovém pořadí JC 2013. Bronzovou medailovou pozici vybojoval vynikajícím běžeckým úsekem Macháček Michal (mladší žáci). Stejné pořadí mu patří i v průběžném hodnocení JC 2013. Na třetí příčce, avšak mezi dívkami 12. - 13.let dokončila Barbora Kostlánová. Té patří v celkovém hodnocení JC nyní 2. místo.

Dalším podnikem bude 10.8. závod v Netolicích (Podroužek). Zde však půjde nejen o body do celkového hodnocení Junior Cupu 2013, ale také o mistrovské tituly. Závod je totiž letošním přeborem kraje v triatlonu!!


24.7.2013  |  E.ON triathlon team


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...