12.8.2013 - Přebor Jihočeského Kraje 1. část - závody mládeže

V sobotu 10.8.2013. se v Netolicích v kempu Podroužek konal již šestý závod Jihočeského Junior Cupu, který byl Mistrovstvím kraje v triatlonu. Našim závodníkům se hodně dařilo, odvezli jsme si celkem čtyři krajské tituly...

V nejmladší kategorii dívek (6-7 let) se Nikolka Korousová stala Jihočeskou šampiónkou. V chlapcích Ondra Kozojed proběhl cílem jako druhý, Jan Zadražil protnul cíl jako pátý. V další kategorii (8-9 let) si v dívčí kategorii doběhla Natálka Stuchlíková pro krásné druhé místo. V chlapecké kategorii se udál velký sprinterský souboj o první místo mezi našimi závodníky, kdy David Korous měl více sil a porazil Martina Kozojeda. V kategorii (10-11 let ) se konal další sprinterský souboj mezi Michalem Macháčkem a borcem z TCV J. Hradec, ve kterém Michal doslova porazil soupeře o prsa. Jeho oddílový kolega Petr Červenka doběhl pátý, Kostlán Robert skončil devátý. V mladších žačkách skončila Barbora Kostlánová třetí.V chlapcích byl Josef Míka čtvrtý, Jiří Stuchlík šestý a Tomáš Macháček sedmý. Ve starších žačkách se radovala z vítězství Tereza Kotlánová. Velkou smůlu měl Jan Burgstaller, který v cyklistické části měl defekt a tímto skončila jeho naděje na dobré umístění.