19.5. 2007 - 1. Závod Českého poháru new balance 2007 v triatlonu - Brno

Obrázek
Letošní kolotoč triatlonových závodů začal v Brně. Na prvním závodu Českého poháru se sešla většina těch, kteří mají zájem v této soutěži bodovat, tedy skoro všichni, kromě táborského Martina Pejsara. Ten startoval v neděli na plánovaném závodu v Itálii. V hlavní kategorii hájil barvy E.ON triathlon teamu jen jeho bratr, Jaroslav Pejsar...

Vedl si velmi dobře. Po plavání se objevil ve skupině, která lezla z vody těsně za vedoucí trojicí Ospalý, Krňávek, Šimko a na kole se brzy spojila v 16ti členný balík. V běhu rozhodl nekompromisně pro sebe závod Ospalý, druhé místo obhájil Krňávek a o další místa se rozpoutala bitva. Jarda Pejsar nakonec skončil na velmi dobrém devátém místě.
V ženách se závod vyvíjel rovněž překotně nicméně nejlepší z našich, Eva Kolomazníková, skončila v absolutním pořadí čtvrtá, ve své kategorii K23 druhá. Šárka Kolibíková potom v K23 byla třetí.
Skvěle zajela Věra Hořejší v kategorii juniorů, která byla o pár vteřin druhá. Její výkon je nejlepším příslibem klubu do budoucnosti, jak to ukázal dnešní závod.
Celkově byl závod profesionálně připraven a patří za to pořadatelům dík.

Malá fotogalerie je zde


22.5.2007  |  KarelPřílohy k článku:

Kompletní výsledková listinaFotografie k článku:Zpět na články
Přípravy Evropského a Českého poháru v triatlonu 2018, který se uskuteční v Táboře dne 29.7. běží naplno. Krátké dynamické video z dění při loňském ročníku můžete shlédnout zde
25.4.2018 | více...

Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...