TOPlist1.9. 2013 - Akce weekend s triatlonem ve Zlivi se vydařila na jedničku

Obrázek
Dnes skončila parádní závěrečná letní akce týmu v sezóně 2013. Od pátku do neděle jsme společně trávili čas při jihočeském triatlonovém víkendu ve Zlivi. V pátek se zde jel supersprint, v sobotu OH bezhákový triatlon a v neděli Mistrovství kraje družstev v triatlonu...

Každý večer pak patřil pohodovému sezení s opékáním prasete (pátek-sobota) a opékáním jiných lahůdek (sobota-neděle). Do triatlonových startů se zde tradičně zapojili nejen sportovci týmu, ale i trenéři a rodiče sportovců. Tým tak "dýchal" společně a všichni si to parádně užili. Kompletní výsledky, fotogalerie a další info. z akce zde budete nalézat postupně. Jen mohu zatím naznačit, že naše družstva získala oba tituly Mistrů kraje pro rok 2013 a hlavní sobotní závod jednotlivců v OH TT vyhrál náš Jan Hradecký.

Velký dík za uspořádání a skvělý průběh akce patří Pavlovi Kincovi, který zajistil super mimo závodní servis a Jardovi Lemberkovi, že mu tak vydatně pomáhal a o nás všechny se skvěle starali. Za celý tým děkujeme!

Fotogalerie z akce je zde

Další závodní program ještě bude pokračovat Mistrovským závodem v Aquatlonu (21.9. - Tábor).
Senioři pak nastoupí na Český pohár v dlouhém duatlonu (7.9. - Příbram). Martina Nováka pak čekají mezinárodní starty ve Španělsku a Číně.


3.9.2013  |  E.ON triathlon teamPřílohy k článku:

Super sprint
OH triatlon
Závod družstev
výsledky Zliv 2013 - komplet všechnoFotografie k článku:Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...