13.5. 2007 - 2. Závod Českého poháru v duatlonu - Horní Počernice

Obrázek
Tradiční duatlonovou baštou jsou Horní Počernice. I letos se zde sešla kompletní špička, aby se poprala o body do Českého poháru a v kategorii dorostu i o mistrovský titul...

Jako první se na start postavili benjamínci a po napínavém závodě na třetím místě skončil závodník E.ON Triathlon Teamu Pavel STRAKA.
V kategorii žáků mladších náš tým reprezentovali Jaroslav JELÍNEK, Lukáš KINC a Edita LAUBEROVÁ. A právě Edita se s nástrahami tratě poprala nejlépe a umístila se na 2. místě. Jarda skončil pátý a Lukáš musel kvůli zdravotním problémům po prvním běhu vzdát.
V mistrovském závodě dorostenců jsme měli na startu Ondřeje VOSÁTKU a Marka NOVOTNÉHO. Oba závodníci začali závod opatrně a po prvním běhu byli na 8. resp. 6. místě. Kolo bylo velmi náročné a oba se propadli na konec první desítky. Závěrečný běh se však povedl a pro Marka to znamenalo celkové 4. místo a Ondra skončil sedmý.
V letošní sezóně se duatlonový pohár skládá jen ze dvou závodů a hodnocen je v něm pouze Marek Novotný. Třetí místo z Dobřan a čtvrté z Počernic vyneslo našeho závodníka na celkové 3. místo.
Přejme mu, aby se stejně povedla i sezóna triatlonová.

fotogalerie ze závodu je zde
výsledky v příloze


22.5.2007  |  MarekPřílohy k článku:

Kompletní výsledky závoduFotografie k článku:Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...