13.5. 2007 - 2. Závod Českého poháru v duatlonu - Horní Počernice

Obrázek
Tradiční duatlonovou baštou jsou Horní Počernice. I letos se zde sešla kompletní špička, aby se poprala o body do Českého poháru a v kategorii dorostu i o mistrovský titul...

Jako první se na start postavili benjamínci a po napínavém závodě na třetím místě skončil závodník E.ON Triathlon Teamu Pavel STRAKA.
V kategorii žáků mladších náš tým reprezentovali Jaroslav JELÍNEK, Lukáš KINC a Edita LAUBEROVÁ. A právě Edita se s nástrahami tratě poprala nejlépe a umístila se na 2. místě. Jarda skončil pátý a Lukáš musel kvůli zdravotním problémům po prvním běhu vzdát.
V mistrovském závodě dorostenců jsme měli na startu Ondřeje VOSÁTKU a Marka NOVOTNÉHO. Oba závodníci začali závod opatrně a po prvním běhu byli na 8. resp. 6. místě. Kolo bylo velmi náročné a oba se propadli na konec první desítky. Závěrečný běh se však povedl a pro Marka to znamenalo celkové 4. místo a Ondra skončil sedmý.
V letošní sezóně se duatlonový pohár skládá jen ze dvou závodů a hodnocen je v něm pouze Marek Novotný. Třetí místo z Dobřan a čtvrté z Počernic vyneslo našeho závodníka na celkové 3. místo.
Přejme mu, aby se stejně povedla i sezóna triatlonová.

fotogalerie ze závodu je zde
výsledky v příloze


22.5.2007  |  MarekPřílohy k článku:

Kompletní výsledky závoduFotografie k článku:Zpět na články
Přípravy Evropského a Českého poháru v triatlonu 2018, který se uskuteční v Táboře dne 29.7. běží naplno. Krátké dynamické video z dění při loňském ročníku můžete shlédnout zde
25.4.2018 | více...

Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...