TOPlist20.7.2014 - Další díl Českého poháru v triatlonu, Telč

Obrázek
V sobotu se v Telči uskutečnil další závod Českého poháru všech kategorií. V juniorech se po 3 týdenním soustředění a tudíž s velkou únavou v nohách představil Lukáš Červenka. Necítil se sice ve formě, ale na bronzovou příčku to stačilo. Jeho úkolem bylo dokončit a získat body do ČP. Úkol splnil dle předpokladů. V dorostenkách jen těsně pod stupni dokončila Diana Třebická, která rovněž na závod jela přímo ze Šumavy, kde absolvovala 6 denní tréninkový pobyt. Sedmé místo, avšak mezi chlapci, vybojoval Lukáš Zadražil. Ten se díky výraznému tréninkovému výpadku v květnu a červnu v závodech zatím trápí, ale snad se mu to podaří během prázdninových měsíců dohnat tak, aby byl plně fit na domácí závod 3.8. a MČR 16.8.. V Žákovských kategoriích jsme měli na startu rovněž několik borců a i oni na start nastoupili ihned po návratu ze svého letního soustředění. Únava byla zajisté znát, ale výkony, které předvedly, byly dobré. 4.místo Homola Jakub (žáci 9), 4.místo Kozojed Martin (žáci 10-11) 5. místo Michal Macháček (mladší žáci), 11. místo Tomáš Macháček (starší žáci), 12. místo Uhlířová Zuzana (starší žačky). Zbytek týmu se na startovní čáru postavil až dnes. Martin Novák na Evropském poháru v Ženevě a mladší borci na Jihočeském poháru ve Zvůli.


20.7.2014  |  E.ON triathlon team


Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...