21.7.2014 - Jihočeský pohár ve Zvůli za hojné účasti naší mládeže

Dne 20. července se uskutečnil Jihočeský pohár ve Zvůli u Kunžaku. Počasí nám přálo a na startu se objevilo spoustu malých závodníků. Ani náš oddíl nezaváhal a měl zastoupení ve všech kategoriích. Za benjamínky I. se na start postavil Ondra Kozojed a obsadil přepychové první místo, stejně tak jako Káťa Dvořáková za stejnou kategorii. Další kavalíři v benjamínech II. si vedl skvěle a závodili jako opravdoví profesionálové. Kubík Homola skončil třetí, za ním na místě čtvrtém skončil Honzík Žirovnický a hned za ním na páté pozici dokončil závod Honzík Dvořák. Za kategorii benjamínci III. závodili naši tři svěřenci a to Bertík Kostlán, který závod dokončil na čtvrtém místě a Martin Kozojed, který doběhl na místě šestém. V dívkách jsme měli Verču Blechtovou, která jako Bertík obsadila čtvrté místo. V mladších žácích nejlépe dopadl Míša Macháček, který s přehledem svůj závod vyhrál. Na čtvrtém místě ve stejné kategorii dokončil Péťa Červenka. Ani starší žáci nezaháleli a hned na místě druhém dokončil svůj triatlon Tomáš Macháček, Pepík Míka si doběhl pro páté místo a Barča Kostlánová si vybojovala třetí pozici. Všichni závodníci si něco malého odvezli domů a postupně se připravují na svůj další závod.