13.8.2014 - Mezinárodní závody v Karlových Varech a MČR již tento víkend

Obrázek
Již zítra se někteří sportovci našeho týmu připojí ke svým reprezentačním družstvům, jenž se budou v sobotu 16. a neděli 17.srpna účastnit mezinárodních triatlonových závodů v Karlových Varech. Jmenovitě se jedná o Dianu Třebickou, Lukáše Červenku a Tomáše Plojhara. Absentovat bude v repre. týmu dorostu Lukáš Zadražil (zranění) a ke startu v Evropském poháru seniorů nenastoupí Martin Novák (dlouhodobá nemoc - zranění). Závod se pojede v rámci Mistrovství ČR, takže na start sobotního individuálního závodu přibudou i další sportovci týmu.
Všichni berou tento víkend jako vrchol domácí sezóny a chtějí uspět na pozicích nejvyšších. Na medailovou příčku v republikovém šampionátu mají všichni a to jak Diana Třebická tak i Tomáš Plojhar a Lukáš Červenka. Od kluků očekáváme umístění hodně vysoko. Diana se v poslední době "točí" kolem 4 a 5 místa. Tady by slušný výkon mohl stačit na pěknou třetí příčku. Uvidí se, jak se závod bude v čase vyvíjet. Zatím ji hodinové souboje moc nesedí. Přeci jen mezinárodní konkurence, která bude v Karlových Varech opravdu nabitá dělá ze závodu trošku něco jiného, než běžný Český pohár. Vše je hned od úvodu plavecké části rychlejší, každá chyba se dvojnásobně trestá, méně se taktizuje a ještě více maká. Věříme, že se všem zadaří a odvezeme si po závodním víkendu domů minimálně dvě medaile.


13.8.2014  |  E.ON triathlon team


Zpět na články
Přípravy Evropského a Českého poháru v triatlonu 2018, který se uskuteční v Táboře dne 29.7. běží naplno. Krátké dynamické video z dění při loňském ročníku můžete shlédnout zde
25.4.2018 | více...

Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...