TOPlist13.8.2014 - Mezinárodní závody v Karlových Varech a MČR již tento víkend

Obrázek
Již zítra se někteří sportovci našeho týmu připojí ke svým reprezentačním družstvům, jenž se budou v sobotu 16. a neděli 17.srpna účastnit mezinárodních triatlonových závodů v Karlových Varech. Jmenovitě se jedná o Dianu Třebickou, Lukáše Červenku a Tomáše Plojhara. Absentovat bude v repre. týmu dorostu Lukáš Zadražil (zranění) a ke startu v Evropském poháru seniorů nenastoupí Martin Novák (dlouhodobá nemoc - zranění). Závod se pojede v rámci Mistrovství ČR, takže na start sobotního individuálního závodu přibudou i další sportovci týmu.
Všichni berou tento víkend jako vrchol domácí sezóny a chtějí uspět na pozicích nejvyšších. Na medailovou příčku v republikovém šampionátu mají všichni a to jak Diana Třebická tak i Tomáš Plojhar a Lukáš Červenka. Od kluků očekáváme umístění hodně vysoko. Diana se v poslední době "točí" kolem 4 a 5 místa. Tady by slušný výkon mohl stačit na pěknou třetí příčku. Uvidí se, jak se závod bude v čase vyvíjet. Zatím ji hodinové souboje moc nesedí. Přeci jen mezinárodní konkurence, která bude v Karlových Varech opravdu nabitá dělá ze závodu trošku něco jiného, než běžný Český pohár. Vše je hned od úvodu plavecké části rychlejší, každá chyba se dvojnásobně trestá, méně se taktizuje a ještě více maká. Věříme, že se všem zadaří a odvezeme si po závodním víkendu domů minimálně dvě medaile.


13.8.2014  |  E.ON triathlon team


Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...