25.4.2015 - Aquatlonové Mistrovství ČR Jablonec nad Nisou

Sportovci týmu se zúčastnili jednoho z posledních přípravných aquatlonových závodů, který se jel zároveň jako Mistrovství ČR v této "tlonové" formě. V Jablonci na nás čekalo jedno nemilé překvapení a to počasí, které závodům vůbec nepřálo. Byla zima, větrno a sem tam i poslední sněžení letošního roku. Sportovcům se však i přes tyto nepřízně dařilo velice dobře, což dokládá řada medailových pozic. Zlatou pozici a tím i titul mistra ČR získali Kozojed Ondřej a Červenková Denisa. Vicemistry se pak po zisku stříbrných pozic stali hned tři sportovci týmu a to Kozojed Martin, Červenková Kateřina a Martin Korous. Jak je vidno, sportovní rodiny opravdu zářily. Bronzovou medailovou pozici famózním běžeckým výkonem v kategorii dorostu obsadil Tomáš Plojhar. Jeho představení na atletickém ovále bylo opravdu excelentní. Škoda jen té plavecké části, kde nabral ztrátu. Stejné místo, jako získal Tomáš, uteklo Lukáši Červenkovi v elitní kategorii, když za bronzovou příčkou zaostal o pouhou jednu vteřinu. Takto z toho bylo "jen" čtvrté místo v celkovém hodnocení. Na stupínek určeného pro sportovce na třetí příčce stanula i mladinká Kateřina Dvořáková (kategorie do 8 let), která bojovala s tratí i počasím opravdu statečně.