TOPlist15.6.2015 - Junior cup 2015, Jindřichův Hradec

Obrázek
Tropické teploty provázely sobotní závod Junior cupu 2015 v Jindřichově Hradci, kterého se naši mladí sportovci tradičně zúčastňují. V aquatlonovém klání si dokázali v daný den poradit nejen s náročným počasím, ale i s tratěmi a odvezli si tak řadu pódiových umístění. Nejlepší ve svých kategoriích, a tím i vítězi byli: Kozojed Ondřej, Dvořáková Kateřina a Kozojed Martin. Druhé příčky pro sebe získali Macek David s Michalou Kincovou. Na stupně vítězů se podívali i Žirovnický Michal a Červenka Petr, kteří oba ve svých kategoriích obsadili bronzové příčky. Mimo pódium pak skončili: Dvořák Jan (4.), Macháček Tomáš (5.) a Míka Josef (6.). V hlavním triatlonovém závodu seniorů se na první příčce v kategorii Z1 umístila Diana Třebická, pro kterou byl závod posledním přípravným před jejím reprezentačním startem na Olympiádě dětí a mládeže, kde se představí již v úterý v 10:00 na startu dorosteneckých závodů.


15.6.2015  |  E.ON triathlon team


Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...