6.7.2015 - Zakončení letního soustředění a Jihočeský pohár Tálín

Obrázek
V sobotu zakončila starší část týmu své tradiční letní soustředění, které se uskutečnilo na chatě Lanovka (Lipno nad Vltavou). Počasí nám celou dobu přálo, takže nenastal žádný vynucený problém změny tréninkové náplně a program byl bezezbytku splněn. Malinké problémy byly s plaveckou částí, jelikož vodní nádrž Lipno byla v počátcích celkem studená a k tréninkům byly nutné neopreny. Postupně ji však současné tropické dny ohřály a i tento malinký problém vymizel. Zpestřením tréninkového programu byla již tradiční týmová horská časovka, která má svůj start na hrázi Lipenské přehrady a cíl na kopci u Vítkova hrádku. Nejlepším se daří tuto porci náročných kilometrů absolvovat kolem 24 minut. Mladší sportovci či dívky se pohybují až na hranici o deset minut pomalejší. Každopádně, řádná makačka pro každého účastníka. Druhé extra oživení pobytu přišlo v posledním dni, kdy jsme přejeli na Jihočeský pohár do Tálína. Z plného tréninku a za tropického vedra to nebylo pro nikoho jednoduché, ale všichni to zvládli a závod řádně dokončili. Výsledky byly rovněž vynikající.

V hlavním závodě využil svých kvalit a zkušeností Martin Korous, jenž obsadil celkové třetí místo mezi muži a ve své kategorii s přehledem zvítězil. Na stupně vítězů v hlavním závodě se dostal i Tomáš Černohorský (1. místo v kategorii M1) a Diana Třebická (3. místo, Z1).

V závodech mládeže, tj. dopoledním programu, borci dosahovali vynikajících výkonů. S přehledem zvítězili ve svých kategoriích Šoula Václav (BC1), Ondřej Kozojed (BC2) , Martin Kozojed (BC 3), Dvořáková (BD2) a Petr Červenka (mladší žáci). Další medailová umístění si skvělými výkony a extra nasazením vybojovali: Lhoták Jakub (3. místo, BC1), Žirovnický Jan (3. Místo, BC3) , Stuchlíková Natálie (2. místo, BD3)

Stuchlíková Denisa - 4. místo (BD0)
Dvořák Jan - 4. místo (BC3)
Uhlířová Zuzana - 4. místo (Z1)
Michal Macháček – 5. místo (MZ)
Jiří Stuchlík - 6. místo (MZ)


6.7.2015  |  E.ON triathlon team


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...