19.7. 2007 - 5. závod Českého poháru new balance v triatlonu, Mistorvství ČR dorostu - Mělník

Obrázek
První Místo pro Martina Pejsara a druhé pro Evu Kolomazníkovou. Dalším místem, kde si letos dali dostaveníčko nejlepší triatlonisté ČR všech kategorií se stalo město na soutoku Labe s Vltavou - Mělník

Mládežnické kategorie - žáci, dorost

Na jedné z nejtěžších tratí pro mládežnické kategorie žactva a dorostu si z našeho týmu vedla nejlépe Kamila Hořejší, která za účasti všech favoritek letošního ročníků ČP předvedla svůj nejlepší výkon sezóny a obsadila nádhernou druhou příčku. Stabilní formu pak potvrdila i její kolegyně Alena Třebická, která díky famózní běžecké části obsadila třetí místo mezi mladšími žákyněmi. Její "spolubojovnici" Pavle Polákové se tentokráte moc nedařilo a obsadila až sedmou pozici.
Slušné umístění získala i nová akvizice týmu Nikola Červenková, jenž uzavírala první pětici startovního pole. Chlapci v závodě značně zaostali za výsledky svých oddílových kolegyň, přesto však získali jeden cenný kov - bronz, který vybojoval v kategorii mladších žáků Lukáš Červenka. Ostatní pak již obsadili pouze nemedailová umístění: Lukáš Kinc 4. místo, Jan Straka 9. místo a Jan Fiala 13.místo. V dorosteneckém závodě, jenž byl opět velmi kvalitně obsazen si nejlépe vedl Marek Novotný, který potvrzuje celoroční vynikající formu. Šesté místo si tedy vybojoval zcela po právu, přestože je ve své kategorii teprve prvním rokem. Osmé místo pak zbylo na Ondřeje Vosátku, který se zásluhou vynechané zimní přípravy v letošní sezóně zatím trápí a stále čeká na návrat své formy z předešlých let. Podobné starosti má i Jakub Lemberka, který se nevešel ani do elitní desítky a obsadil v nabité konkurenci až jedenáctou příčku, která zajisté není tím co od něj při závodech takovéhoto formátu očekáváme.

Seniorské kategorie

Závod seniorů byl již zcela jiným obrázkem, než dopolední program mládežnických kategorií. Z celkového vítězství se zde radoval náš Martin Pejsar, který ukazuje, že jeho forma jde nahoru a lze od něj čekat stále lepší a lepší výsledky. V kategorii žen K23 si rovněž výborně vedla Eva Kolomazníková, když obsadila druhou příčku. I v jejím případě jde o velké zlepšení, neboť stál laboruje se zdravotními problémy.

Fotogalerie ze závodu také zde

25.7.2007  |  Martin

Přílohy k článku:

Kompletní výsledky - Mělník

Fotografie k článku:

Zpět na články

Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.