1.1.2017 - Silvestrovské běhy Jistebnice a Sepekov

V hlavním jistebnickém závodě na 15 km si tradičně skvěle vedl Martin Korous, který vyhrál svou kategorii čtyřicátníků. Skvěle mu sekundoval Jakub Lemberka, který se vešel do elitní desítky absolutního pořadí. Oba startovali po nemoci a tak časy asi nebyly úplně dle jejich představ.
Na trati 6 km si slušně vedl Vojtěch Vacek, který podlehl až ve finiši. Celkově byl druhý,svou kategorii s přehledem ovládl. Velice zklamal jinak vynikající běžec Michal Macháček, který k závodu přistoupil laxně a ležérním způsobem doběhl dvanáctý. Tohle se ani na tréninkovém závodě nedělá. V poli poražených skončili i Jiří Stuchlík a Tomáš Macháček, kteří zatím nemají výkonnost podávat lepší výsledky.

V sepekovském závodě zvítězila nová naděje Nicol Skočilová. Pro prvenství si doběhl i stále občas běhající trenér Michal Háša.