TOPlist4.2.2017 - Týmové zimní soustředění Churáňov (první dva dny)

Obrázek
Hned od příjezdu nás trápí vysoké, spíše jarní teploty, které se šplhají k desítce. Stopy jsou v lesích špinavé a tají, také sněhu rapidně ubývá. Sportovci zatím makají na 100% a únava stoupá. Překonat tyto nesnáze nám pomáhá luxusní zázemí hotelu Olympia se skvělým jídlem.

Program byl zatím takový

čtvrtek:
skating 14-20 km na rozjetí směr Zhůří
kvalitní skoro hodinový strečink pod vedením Kuby Lemberky (před tím jsme se nechali inspirovat krasnými cvičenkami pilátes)

pátek:
ranní skoro noční rozklus, core trénink a individuální strečink
skating 19-33 km kolem Horské Kvildy, IM Kuba 65 km a zdolání Poledníku
běh 11 km s převýšením 270 m a následné posilování trupu završené důsledným strečinkem + Večerní regenerace v sauně a vířivce

celkem jsme přípravě věnovali za 1,5 dne 9 hodin
Dnes čekáme mírné ochlazení, které nám umožní zdolat 40 km v bíle stopě.
Odpoledne se pak Jakub Lemberka přesouvá na vyhlášení sportovce okresu Tábor. Budeme doufat v co nejlepší výsledek. V talentech máme zastoupení v podobě Ondry Kozojeda.


4.2.2017  |  Michal HášaFotografie k článku:Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...