6.3.2017 - První a velmi důležitý závod klepe na dveře

Obrázek
Již tuto sobotu 11.3. se bude konat v Českých Budějovicích první díl ČP v Aquatlonu. Závody se konají v plaveckém bazénu a přilehlém parku Stromovka. Čekáme hojnou účast našich sportovců a doufám i našich fanoušků. Mezi největší naděje budou patřit sestry Červenkovi. Velká očekávání budeme vkládat Nikoly Korousové, Martina Kozojeda a Davida Korouse. První křest ohněm bude čekat pro novicku Nicol Skočilovou. Krutý boj se trhne o nominační místa na Letní olympiádu dětí a mládeže v Brně. Nejlepší výchozí pozici bude mít Michal Macháček. Silnou konkurenci bude mít i v dalších našich borcích. Překvapit se bude snažit Michal Strejc, Robert Kostlán a možná i David Macek. V hlavním závodě je největším želízkem Martin Korous.
Zatím není zcela známo zda se bude závod počítat do Junior cupu, každopádně se budeme snažit podat co nejlepší výsledky a hlavně si první závod užít. Prestižní pro nás bude i závod týmů kde budeme chtít sahat v nabité konkurenci co nejvýše.


6.3.2017  |  Michal Háša


Zpět na články
Přípravy Evropského a Českého poháru v triatlonu 2018, který se uskuteční v Táboře dne 29.7. běží naplno. Krátké dynamické video z dění při loňském ročníku můžete shlédnout zde
25.4.2018 | více...

Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...