TOPlist6.3.2017 - První a velmi důležitý závod klepe na dveře

Obrázek
Již tuto sobotu 11.3. se bude konat v Českých Budějovicích první díl ČP v Aquatlonu. Závody se konají v plaveckém bazénu a přilehlém parku Stromovka. Čekáme hojnou účast našich sportovců a doufám i našich fanoušků. Mezi největší naděje budou patřit sestry Červenkovi. Velká očekávání budeme vkládat Nikoly Korousové, Martina Kozojeda a Davida Korouse. První křest ohněm bude čekat pro novicku Nicol Skočilovou. Krutý boj se trhne o nominační místa na Letní olympiádu dětí a mládeže v Brně. Nejlepší výchozí pozici bude mít Michal Macháček. Silnou konkurenci bude mít i v dalších našich borcích. Překvapit se bude snažit Michal Strejc, Robert Kostlán a možná i David Macek. V hlavním závodě je největším želízkem Martin Korous.
Zatím není zcela známo zda se bude závod počítat do Junior cupu, každopádně se budeme snažit podat co nejlepší výsledky a hlavně si první závod užít. Prestižní pro nás bude i závod týmů kde budeme chtít sahat v nabité konkurenci co nejvýše.


6.3.2017  |  Michal Háša


Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...