TOPlist26.3.2017 - Aquatlon v Karviné, Český pohár 2. díl

Obrázek
Namlsáni skvělými výsledky z prvního aquatlonového klání vycestovala menší skupina našich elitních sportovců do daleké Karviné.
Kateřina Dvořáková se po dvou týdnech opět vrátila na třetí místo. Ondřej Kozojed poprvé okusil jak chutná vítězství mezi chlapci 10,11 let. Ostatní, především o rok starší soupeře, doslova převálcoval. Jeho bratr Martin také vyhrál a má fantasticky našlápnuto k celkovému vítězství v poháru. Po náročném cyklistickém soustředění si zopakovaly první (Denisa) a druhé (Kačka) místo sestry Červenkovy. Letos asi těžko budou hledat soupeřky. Svými výkony nemají konkurentky ani ve starší kategorii. Skvěle si vedla i sedmá Nicol Skočilová. Asi největší konkurence je mezi staršími žáky. O to víc nás těší výkony Michala Macháčka. Třetí místo a skalp Michala Hanyka v běhu.....nemám slov. V jeho kategorii byl jedenáctý Robert Kostlán, který zatím kvůli výpadku a zdravotnímu omezení nemůže ukázat, že i on patří do elitní společnosti.

Pořadí sportovních klubů jsme opět a s velkým náskokem ovládli.
Fotogalerie: zde
Výsledky: zde


26.3.2017  |  Michal Háša


Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...