4.4:2017 - Aquatlon Příbram

Přesně v polovině aquatlonové sezóny jsme vyrazili do Příbrami, kam se v vrátíme letos ještě na triatlon a duatlon.
Ondřej Kozojed druhým místem už posbíral kompletní sadu aquatlonových medailí .
V mladších žácích jeho bratr Martin ukazuje excelentní formu a opět nenašel přemožitele. Nezaskočilo ho startovat ani na polovičních tratích než je obvykle zvyklý. V kategorii s Martinem dlouho bojoval o bronz i David Korous. Bohužel v závěru těsně podlehl. V mladších žácích se statečně oťukává i Jan Žirovnický (10.) a Natálka Stuchlíková (14.).
Ve starších žácích exceloval Michal Macháček. Běžecká kometa nad kterou žasne celý aquatlonový svět. Tentokrát vybíhal ze sedmnáctého místa po plavání a již v polovině trati bylo jasné, že zvítězí a porazí i všechny dorostence.
Mezi dorostenci se statečně byl i Jirka Stuchlík. Sympatický výkon mu stačil na 4. místo.
V mužích svůj první aquatlon okusil Michal Háša a hned z toho bylo úžasné třetí místo. Celou běžeckou část využíval závětří fantasticky běžícího Martina Korouse, který zvítězil v katagorii nad 40 let.
Dobrá organizace, slunečné počasí, precizní servis a hlasití fanoušci našeho týmu.