23.4.2017 - MČR a ČP v Aquatlonu Praha

Obrázek
Vrcholem první části sezóny bylo první klání o mistrovské medaile v aquatlonu. Rozhodovalo se i o celkovém pořadí tohoto Českého poháru. Cenné republikové kovy se rozdávaly i v kategorii týmů. Závod byl doslova našlapán tím nejlepším, co u nás je, ale i my už jsme se na naší scéně otrkali a získali cenné sebevědomí. Formu jsme vyladili báječně a tak nás čekal silný zážitek, který se už nemusí opakovat a jsme si vědomi jeho jedinečnosti.

Ondřej Kozojed - desáté místo po plavání ho nechalo chladným a získal zlato, ČP (v této kategorii se ještě nevyhlašuje) by vyhrál

Kateřina Dvořáková- 7. místo, Kačku lze jen pochválit, bila se o každý metr a tak to má být

Nikola Korousová- 8. místo z 21 závodnic, hned za Kačkou

Martin Kozojed- 1. místo a skvělý osobák v plavání, běh bolel, ale odměna v cíli je nepopsatelná, Martin vyhrál i ČP

David Korous- 5. místo, v běhu zkusil zabojovat o medaili, v závěru už nezbývaly síly, 4. místo v ČP

Jan Žirovnický- 12. místo z 28, Honzík roste závod od závodu, super osobák v plavání o 10 s, 7. místo v ČP

Denisa Červenková zlatá, Kateřina Červenková stříbrná, taktéž dopadl i ČP

Natálie Stuchlíková - 19. místo a osobní rekord v plavecké části

Michal Macháček - 3. místo, třináctý po běhu a 2,5 s sekund od zlata a druhý v ČP, obě zlata ztratil hned po startu běhu, kdy prostě na úzké trati neměl kudy oběhnout soupeře

Michal Strejc - 9 .místo a 7. v ČP, na nováčka super výsledek s ohledem na to, že během krátké aquatlonové sezóny stihl dvakrát omarodit...prostě Angík

Robert Kostlán - 10. místo, porušil tradici jedenáctého fleku a na republice předvedl svůj nejlepší výkon sezóny, elitní desítku uhájil i v bodovém hodnocení poháru. V kategorii bylo 39 evidovaných závodníků

Jiří Stuchlík - 10. místo, opět posunuty osobní rekordy v bazénu i běhu, asi největší výkonnostní posun z našich borců, nečekané 7. místo v poháru

Jan Vosejpka- 7. místo mezi juniory bereme také jako úspěch i když dnes to Honzovi úplně nechutnalo, 4. v poháru

Lukáš Červenka- 3. místo, udivil v bazénu nejrychlejším časem v běhu se statečně bil

Martin Korous- 3. místo, maximum jakého mohl v dané konkurenci dosáhnout

V MČR týmů čtveřice Červenková, Červenková, Kozojed, Kozojed získali další kovy do své sbírky a vyhráli s dvojnásobně menším koeficientem, než tým na druhé pozici.

Shrnuto podtrženo:
Mistrovské medaile-4 krát zlato, 1 krát stříbro, 3 krát bronz
Celkové hodnocení Českého poháru v aquatlonu: 4 krát zlato, 2 krát stříbro, 1 krát bronz

Děkujeme všem rodičům, trenérům, vedení a sponzorům týmu, bez kterých by to rozhodně nešlo.

Fotogalerie zde

23.4.2017  |  Michal Háša

Zpět na články

Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde