4.6.2017- Czechman triatlon aneb "otvírák" sezóny 2017

Obrázek
Jako otvírák triatlonové sezóny byl pro nás věhlasný Czechman v Mělicích u Pardubic. Rozzávodit se přileji Kateřina Dvořáková a Martin Kozojed. K prestižnímu závodu 1/2 IM nastoupili Jakub Lemberka a Miroslav Richter.

Czechman kids
Kateřina Dvořáková (0,1-2-0,8)- po plavání a kole první místo, v druhém depu však správně neuložila kolo musela se vrátit. Velkou ztrátu z přechodu z kola na běh už nedohnala a cílovou pásku protnula jako 3., pouhé 4 sekundy za vítězkou.
zde

Martin Kozojed (0,3-6-2) už zlepšený plavecký výkon nasvědčoval, že Martin má letos užasnou formu, kterou potvrdil na kole a především v běhu. Svou kategorii vyhrál a v porovnání se staršími žáky obsadil neskutečné druhé místo (v běhu byl jasně nejlepší).
zde

V hlavním, tradičně hvězdami nabitém závodě (1,9-90-21), naši borci nezazářili. Asi i oni od sebe čekali více. Elitní závodník Jakub Lemberka dokončil na solidním 37. místě, ve své kategorii byl sedmý se ztrátou na stupně necelých 18 minut. Zklamal ho především výkon na kole. Spokojen mohl být v jeho podání úžasným během srovnatelný s naší špičkou.
Miroslav Richter měl závod spíše jako trénink na IM Roth. Dlouhodobě slabší běžecká část ho nepustila na lepší než 172 místo. Ve své kategorii byl v polovině páté desítky zde

foto: zde


4.6.2017  |  Michal Háša


Zpět na články
Přípravy Evropského a Českého poháru v triatlonu 2018, který se uskuteční v Táboře dne 29.7. běží naplno. Krátké dynamické video z dění při loňském ročníku můžete shlédnout zde
25.4.2018 | více...

Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...