TOPlist8.6.2017- Doprovodný program na Českém a Evropském poháru v Táboře

Obrázek
Doprovodný program (a vytváření skvělé atmosféry) po celý den konání Velké ceny E.ON a Evropského poháru juniorů v Táboře (30.7.) bude mít na svých bedrech hudební formace Wild Stick (zde). Zároveň během dne proběhnou soutěže s firmou Jipast na atraktivních tréninkových sadách "Triatlon junior". V rámci soutěží bude přítomna naše bývalá elitní běžkyně Helena Fuchsová, která zde bude mít nejen autogramiádu, ale určitě i jako běžecká specialistka u reprezentačního družstva České Triatlonové Asociace předvede, jak se takováto atraktivní tréninková sada využívá pro skvělý a zábavný atletický trénink dětí a mládeže.


9.6.2017  |  E.ON triathlon team


Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...