24.6.2017 - Malý Ratmírov, Jihočeský pohár

Poměrně početná, avšak v celku smolná a nevydařená byla naše účast na triatlonu o distancích (0,4-10-1,2). Toto rozpoložení závodu mělo sedět Jirkovi Stuchlíkovi. Po pádu bral ve své kategorii pouze 6. místo. Triatlon z krátkou běžeckou částí mohl sedět i Tomášovi Macháčkovi, ten však nedokázal po nevydařeném depu doskočit do prvního cyklistického balíku. V kategorii M1 to bylo pro něj až 8. místo. Lépe se dařilo našim ženám. Díky Jitce Duškové a Miroslavě Uhlířové jsme obsadili první dvě místa v kategorii Z4. Závod sedl i Zuzce Uhlířové, která byla jako její mamka stříbrná.
Junior cup a mistrovství Jihočeského kraje v aquatlonu
Mistrovské triko po zásluze na sebe oblékli jen bratři Kozojedové. Stříbrnou medaili si domu vezou Michal Macháček, sestry Natálie a Denisa Stuchlíkovy. Třetím místem se pak může pochlubit Michal Strejc.
Těsně pod stupni byl Vašík Šoula a Jan Žirovnický. Pěkné páté místo vybojoval Jakub Homola. Devátý byl Jan Zadražil.