17.7.2017- Další díl Českého poháru v triatlonu, Hamrman

Obrázek
Jako náhrada za ČP v Mělníku, byl vybrán (pro juniory a starší kategorie) závod v Hamru na Jezeře. V dlouhodobém plánu tento závod nebyl a tak naši závodníci odcestovali na sever Čech rovnou ze soustředění přes celou šířku republiky.
Druhý v kategorii 40-49 let skončil Martin Korous. Martin letos teprve začal najíždět potřebné cyklistické kilometry a jeho forma k blížícímu se domácímu závodu pozvolna stoupá.

Krásné páté místo mezi juniory vybojoval Jan Vosejpka. Honza se cítil po celou dobu závodu skvěle, na běhu ho však píchalo v boku a musel výrazně zpomalit.
Asi nejhorší závod své krátké kariéry zažil Vojtěch Vacek. Vojta se bohužel po antibiotikách nedokázal vrátit do své formy a tak nemohl prodat své tréninkové úsilí.

V týmech jsme tentokrát obsadili 7. místo.
Poslední dva jmenovaní se zúčastní již tuto neděli MČR v terénním triatlonu v Mostu. Oba rozhodně mají na to, aby ukořistili nějaký ten cenný kov.


17.7.2017  |  Michal Háša


Zpět na články
Přípravy Evropského a Českého poháru v triatlonu 2018, který se uskuteční v Táboře dne 29.7. běží naplno. Krátké dynamické video z dění při loňském ročníku můžete shlédnout zde
25.4.2018 | více...

Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...