19.8. 2007 - 6. Závod Českého poháru new balance dospělých a juniorů v triatlonu, Mistrovství ČR - Karlovy Vary

Obrázek
Medaile z MČR pro Evu Kolomazníkovou!!
Město Karlovy Vary není jen hostitelem kulturních akcí, ale i vynikajících sportovních podniků. Jedním z nich se stal tento víkend i triatlon a to ne ledajaký, neboť se zde bojovalo o mistrovské dresy všech seniorských kategorií a kvalifikační místa na nadcházející MS v Hamburku (D).

V juniorské kategorii hájila barvy E.ON Triathlon Teamu Věra Hořejší. Kvalitní čas v plavecké části a druhé místo po výjezdu na cyklistickou část dával tušit, že bude bojovat o medaile a mistrovský dres. Přesto se tak bohužel nestalo, neboť velikou chybou pořadatelů bylo odesláno téměř dvacet závodníků mimo trať závodu. Tato situace vyústila pro Věrku v téměř 15 minutovou ztrátu, která ji odsunula téměř úplně na konec startovního pole. Minulý rok se něco podobného stalo na tomto závodě i Evě Kolomazníkové, která tak již mohla být letos na pořadatele více ostražitá a neprodat svoji kůži lacino:-) A to se také stalo. V plavecké části sice trochu zaostala, ale solidním výsledkem v cyklistice a závěrečném běhu si zajistila druhou příčku ve své kategorii K23. Škoda jen závěrečného běhu, kde dostala v 2/3 křeč, což jí pokazilo celkový dojem z podaného výkonu.
V mužských kategoriích pak na startu elitního závodu mužů stanuli bratři Pejsarové – Martin a Jaroslav. První po technických potížích s kolem, jeho výměně a následné diskvalifikaci rozhodčími skončil ve výsledkové listině zcela na konci a označen DQ. Jarda Pejsar pak po bolestech v zádech závod nedokončil.

Pohledem trenérů:
Celkově se pro nás závod vyvíjel dobře a byl předpoklad minimálně tří medailí. Shodou okolností a osudu se tak bohužel nestalo. Technické potíže a pořadatelé byli bohužel tentokráte silnější...


29.8.2007  |  MartinPřílohy k článku:

Kompletní výsledky - Karlovy Vary


Zpět na článkyVýsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...

Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...