10.8.2017 - Jihočeský pohár v triatlonu - Podroužek

Obrázek
Dalšího dílu Jihočeského poháru v triatlonu se zúčastnili Vojtěch Vacek, Tomáš a Michal Macháček. V napsaném pořadí posbírali kompletní sbírku medailí.
Vojta tentokrát na své poměry skvěle zaplaval. V cyklistice byl také silný, bohužel při předjíždění tzv. vymetl díru a tržná rána, později se třemi stehy, byla na světě. V běhu i přes zranění bojoval a bylo z toho 5. místo celkově a vítězství v kategorii 20-29 let.
Starší žák Michal Macháček se pro tento závod nechal postaršit a tak mohl v dorostencích poměřit síly se svým o dva roky starším bratrem Tomášem. Po dvou disciplínách byl na tom o minutu lépe Tomáš. Poslední disciplína je doménou Michala a černou můrou Tomáše. Michal brzy manko stáhl, pak však kolegiálně bratra pustil před sebe, aby mu nebral tolik potřebné body do poháru.

Další plán našich sportovců:

12.8. ČP Sokolov
12.8. Slapecký duatlon
12.8. MS v kvadriatlonu
19.8. Betonový můž


11.8.2017  |  Michal Háša


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...