13.8.2017 - Český pohár v triatlonu Sokolov

Obrázek
Předposlední díl nejvyšší české soutěže v olympijském triatlonu se uskutečnil v Sokolově. Z vítězství se radovali Denisa Červenková a poprvé v sezóně i Martin Korous, který chytl formu v pravý moment. Druhé místo si tradičně odváží Kateřina Červenková, stejně tak i bronz Kateřina Mičková. Jsme rádi za zlepšený výkon Lukáše Červenky, který se po nepovedených závodech snad konečně chytl pátým místem.

Skvělou pátou pozici obsadil i dorostenec Jiří Stuchlík. Šestý byl David Korous v mladších žácích. Junior Jan Vosejpka se svou osmou příčkou příliš spokojený nebyl. Michal Macháček tentokrát doběhl až 9., hned za ním skončil David Macek. Do první desítky se těsně nevešli jedenáctí Jan Žirovnický a Tomáš Macháček .

V týmové soutěži jsme i v oslabené sestavě obsadili druhé místo, které nám patří i v průběžném pořadí. V Karlových Varech tak musíme v posledním klání porazit brněnský Ekol a budeme mistři.
Michal Háša


13.8.2017  |  Michal Háša


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...