20.8.2017 - Betonový muž (Veselské pískovny 19.8.)

Obrázek
Již 34. ročník byl poznamenán noční bouří před závodem. Mnoho popadaných větví a stromů znemožnilo bezpečně odjet cyklistickou část a tak se z netradičního triatlonu stal klasický aquatlon. Vzhledem k výjimečnému volnu v jinak nabité termínové listině jsme využili tento závod jako ostrý test výkonnosti před mistrovstvím kraje ve Zlivi.
V opravdu vyrovnaném interním boji zvítězil Jiří Stuchlík před Michalem Macháčkem a Vojtěchem Vackem. Závod se povedl i šestému Robertovi Kostlánovi.Do první desítky se vtěsnal i Martin Kozojed. Vzrůstající výkonnost prokázal i šestnáctý Tomáš Macháček. Jako objemový trénink pojal závod teprve desetiletý Ondřej Kozojed. Z nezávodního tempa vytěžil 41. místo ze 165ti závodníků.

Fotogalerie zde


20.8.2017  |  Michal Háša


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...