4.9.2017 - City triathlon Karlovy Vary (1.9. Český pohár žactvo)

Obrázek
Poslední díl českého poháru nejmladších kategorií proběhl netradičně již v pátek. Celý den trvalé pršelo, což v kombinaci s velmi nízkými teplotami bylo pro všechny účastníky dosti drsné zakončení triatlonové sezóny.
Další vítězství si připsali bratři Kozojedové. Ondřej i Martin po celou dobu byli na čele závodu, ale až do konce neměli nic jistého a museli bojovat do samého závěru.
Dvojčata Červenkovi opět v nepsaném pořadí Denisa první a Kateřina druhá.
Skvělý závod předvedla i stříbrná Kateřina Dvořáková, která si na svůj úspěch zadělala v cyklistické části.
Naši starší žáci vesměs doplatili na špatný start. Výkon sezóny předvedl Robert Kostlán. Bertík sedmým místem rozhodně potvrdil, že konce sezóny umí. Do první desítky se vešel i Michal Macháček těsně za ní skončil po nemoci se vracející Michal Strejc. Jedenáctá doběhla i Natálie Stuchlíková, dvanáctá pozice v závodu patří Honzovi Žirovnickému.

Stále čekáme jak dopadne napínavý boj o to, kdo se dostane na triatlonové výsluní mezi českými kluby.

Výsledky: zde


5.9.2017  |  Michal Háša


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...