5.9.2017 - Český pohár Karlovy Vary II. díl (2.9. dorost, junioři, senioři)

Obrázek
Sobota do Karlových Varů přinesla sice den beze srážek, za to mnoho smůly do našeho týmu. Lukáš Červenka prožil po fyzické stránce nejlepší závod sezóny, ale defekt kola ho odsunul na nepopulární 4. místo. Dva karamboly v depu prožil Jiří Stuchlík, i tak předvedl úžasný výkon a v mezinárodní konkurenci obsadil krásné 7. místo. Na své poměry zajel solidně i třináctý Tomáš Macháček. Závodem se protrápil v kategorii juniorů devátý Jan Vosejpka.

Fotogalerie: zde

Výsledky: zde

5.9.2017  |  Michal Háša

Zpět na články

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...