8.9.2017 -Nejlepší triatlonovým týmem České republiky jsme my!!!

Obrázek
Vítězství týmu v posledním dílu českého poháru v Karlových Varech jsme se posunuli z druhého místa tabulky až na samé čelo triatlonového nebe. Jako je pro fotbalisty ligový titul a pro hokejisty vítězství v extralize, tím je pro nás tento triumf v soutěži Czechtriseries. Za vítězstvím jsme vykročili 3. místem v Příbrami, 7. místem v Hamru na Jezeře,1. místem v Praze, 1. místem v Táboře, 2. místem v Sokolově a již zmiňovaným vítězstvím v Karlových Varech.

Mladší žáci
Vítězství si při psali v mladších žácích Denisa Červenková a Martin Kozojed. Sezónu zvládli bez ztráty kytičky a i když měli vítězství v kapse již před posledním závodem, odvedli pro tým skvělou práci. Na stříbrnou pozici pak na slavnostním vyhlášení vystoupá Kateřina Červenková. Kompletní stupně třetí pozicí doplní Kateřina Mičková.

Starší žáci
V extrémně nabité a vyrovnané kategorii starších žáků bral Michal Macháček 6. místo. Do první desítky se vešli osmý Michal Strejc a desátý Robert Kostlán.
Mezi dorostencemi nakročil pátým místem Jiří Stuchlík k slibné kariéře reprezentanta.

Junior Jan Vosejpka v hodnocení ČP osmým místem rozhodně nezklamal ani nenadchnul.

Mezi muži trochu zaostal za očekáváním 9. místem Lukáš Červenka naopak mezi vetarány udžel svůj vysoký standart druhý Martin Korous.

Podrobné výsledky a další umístění našich závodníků na zde

Za skvělým úspěchem stojí nenápadná avšak náročná a intenzivní práce vedení klubu v čele s předsedou Karlem Hotovým a jeho pravou rukou Martinem Hotovým, úžasní rodiče i ostatní členové, kteří tvoří ten správný tým.
Děkujeme všem co nás podporují a fandí E.on triathlon teamu.


8.9.2017  |  Michal Háša


Zpět na články
Přípravy Evropského a Českého poháru v triatlonu 2018, který se uskuteční v Táboře dne 29.7. běží naplno. Krátké dynamické video z dění při loňském ročníku můžete shlédnout zde
25.4.2018 | více...

Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...