16.9.2017 - Klasik duatlon Příbram

Obrázek
Finální příprava na MČR v duatlonu dopadla skvěle. Posledním ostrým testem jsme jako v loni zvolili Příbram.
Velkým překvapením je vítězství Roberta Kostlána. Bertík dokázal porazit letošního mistra České republiky Filipa Matějoviče, jenž vyniká skvělým během.
Celou sezónu drží skvělou formu Martin Kozojed. Vítězství start-cíl nás však nepřestává bavit. Jeho bratr Ondřej se tentokrát musel spokojit s druhým místem. Stříbro si odváží mezi muži Martin Korous a Jiří Stuchlík v dorostencích. Na třetí příčce doběhli Nikola Korousová a Vojtěch Vacek.
Další naši členové (David Korous 4., Natálie Stuchlíková 5., Jan Žirovnický 6.) se tentokrát na bednu nedostali.
V klubech nám tentokrát triumf utekl o fous. Stříbro je také pěkné, ale příští sobotu v Žamberku chceme jasně zlato. Netajíme se tím, že z posledního republikového šampionátu si přejeme osm medailí.

Foto zde
Výsledky zde


16.9.2017  |  Michal Háša


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...