10.12.2017 - Mikulášský aquatlon Jindřichův Hradec

Obrázek
Příjemným proložením dlouhé a tvrdé zimní přípravy pro nás bývá aquatlonové klání v městě u Vajgaru. Tentokrát si přijelo skvělou atmosféru užít 19 našich sportovců, mezi nimi nechyběli ani úplní nováčci našeho oddílu.
První místa ve svých kategoriích si vybojovali Adam Šiška, Nikola Korousova, Nicol Skočilová, Jakub Dohnal, Robert Kostlán, Denisa Stuchlíková a Martin Kozojed.
Pohár za druhé místo převzali Natálie Stuchlíková, Ondřej Kozojed, Michal Strejc, Anna Jenčíková
Třetí pozici po součtu plavní a běhu obsadili Matěj Šiška, David Korous, Jiří Stuchlík st.
V početně a kvalitně obsazených kategoriích se na stupně nevešli Jiří Stuchlík, Matěj Homola, Jakub Homola, Jan Žirovnický.
Osobní rekordy padaly jak v bazénu tak i na atletickém ovále. Nezbývá nic víc, než makat dál a potvrdit již teď skvělou výkonnost při jarních pohárových kláních. Motivací by mohlo být i super video z našeho soustředění.

video ze soustředění zde
foto ze závodů zde
výsledky najdete zde


10.12.2017  |  Michal Háša


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...