10.12.2017 - Zimní mistrovství 13.letého žactva Trutnov (sobota)

Obrázek
Skvělé zprávy republikového šampionátu nám poslaly sestry Červenkovy. Ač jsou specialistky na triatlon, dokáží prohnat specialistky v bazénu i na běžkách.
Kateřina Červenková časem 1:16,51 získala stříbrnou medaili na 100 m prsa i na 800 m volný způsob. V krásném osobním rekordu 9:29,34 porazila svou dosud slavnější sestru Denisu. Denča na 800 m volný způsob obsadila šestou příčku za čas 10:01,74. Ve vyrovnaném závodě na 100 m znak pak přidala 11. místo (1:10,72). V drsné kategorii 200 m motýl si Denisa došla na stupně pro bronzovou medaili, na kterou stačil čas 2:34,09.
Dnes obě čekaly další disciplíny výsledky můžete najít zde zde

10.12.2017  |  Michal Háša

Zpět na články

Přípravy Evropského a Českého poháru v triatlonu 2018, který se uskuteční v Táboře dne 29.7. běží naplno. Krátké dynamické video z dění při loňském ročníku můžete shlédnout zde