11.12.2017 - Zimní mistrovství 13.letého žactva Trutnov (neděle)

Obrázek
Druhý den republikového šampionátu předčil očekávání. Na trati 200m znak získala /po dvou stříbrech/ Kateřina Červenková titul v čase 2:21,63. Kačka zvítězila s neuvěřitelným náskokem šesti sekund na druhou. Na té samé trati byla Denisa smutná ze čtvrtého místa. K druhému bronzu jí chybělo osm desetin. Snová neděle pokračovala, když Kačka brala další tentokrát těsné zlato na 200 m prsa (2:22,98). Pověstný diesel se zahřál a ani na 400 m polohový závod nenašla Kačka přemožitelku. V sólo závodě si připsala čas 5:08,9. Denisa si na této trati připsala 8. místo (5:31,22).
Obě děvčata nyní čeká příprava na běžkách, aby pak na jaře mohly řádit na aquatlonových kolbištích.

Výsledky zde

11.12.2017  |  Michal Háša

Zpět na články

Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.