21.2.2018 - První plavecký kemp Strakonice 16.2.-18.2.

Obrázek
Zavření plaveckého bazénu v Táboře nás nutí improvizovat a hledat zázemí jiných měst. Od února trávíme pátky, soboty a neděle v Jindřichově Hradci. Jednou měsíčně pak budeme využívat zázemí ve Strakonicích.
První plavecký kemp je za námi. Zúčastnilo se ho 17 členů oddílu. Absolvovali jsme šest plaveckých fázích v nichž svěřenci uplavali dle skupin až 23 km. Ve třech regeneračních bězích jsme zvládli 18 km. K posilování jsme využili nedalekou workoutovou posilovnu. Fotbálek se pak odehrával v rozsáhlém areálu letního koupaliště, kde jsme také byli ubytovaní. Cyklistický trénink Vojty a Tomáše probíhal na válcích.
Vše směřujeme k vyladění formy na první závod ČP v aquatlonu, který se odehraje již tradičně první sobotu v březnu v Českých Budějovicích. Druhý kemp se pak bude konat od 16. do18. března na stejném místě. Zde už bude probíhat finální příprava na MČR v aquatlonu.
Pondělky nám přibyla tělocvična, kde se budeme zabývat kompenzací, strečinkem, posilování trupu a trochu i stabilizaci, koordinací a dynamikou.


21.2.2018  |  Michal Háša


Zpět na články
Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...

Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...