21.2.2018 - První plavecký kemp Strakonice 16.2.-18.2.

Obrázek
Zavření plaveckého bazénu v Táboře nás nutí improvizovat a hledat zázemí jiných měst. Od února trávíme pátky, soboty a neděle v Jindřichově Hradci. Jednou měsíčně pak budeme využívat zázemí ve Strakonicích.
První plavecký kemp je za námi. Zúčastnilo se ho 17 členů oddílu. Absolvovali jsme šest plaveckých fázích v nichž svěřenci uplavali dle skupin až 23 km. Ve třech regeneračních bězích jsme zvládli 18 km. K posilování jsme využili nedalekou workoutovou posilovnu. Fotbálek se pak odehrával v rozsáhlém areálu letního koupaliště, kde jsme také byli ubytovaní. Cyklistický trénink Vojty a Tomáše probíhal na válcích.
Vše směřujeme k vyladění formy na první závod ČP v aquatlonu, který se odehraje již tradičně první sobotu v březnu v Českých Budějovicích. Druhý kemp se pak bude konat od 16. do18. března na stejném místě. Zde už bude probíhat finální příprava na MČR v aquatlonu.
Pondělky nám přibyla tělocvična, kde se budeme zabývat kompenzací, strečinkem, posilování trupu a trochu i stabilizaci, koordinací a dynamikou.


21.2.2018  |  Michal Háša


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...