20.3.2018 - Druhé plavecké soustředění Strakonice 16.-18.3.

Obrázek
Máme za sebou druhý plavecký kemp. Opět se nám podařilo naplavat řádné penzum kilometrů a můžeme tak vzdorovat osudu oddílu bez bazénu.
Scénář se příliš nelišil od první pobytu, přesto jsme se posunuli opět o něco dál. V rámci soustředění jsme zařadili do programu dne pravidelné přednášky o tom, co má vliv na náš výkon.

Názvy přednášek a diskuzí
1) Detaily na hraně úspěchu a neúspěchu
2) Výživa ve sportu
3) Fair play a novinky v pravidlech triatlonu
4) Co nás čeká v letošním roce se zaměřením na konec března a duben

V druhé polovině náročné sekvence tréninků doléhala na všechny velká únava. Vyzkoušeli jsme si sáhnout na dno energetických rezerv, což je také občas třeba. Psychicky jsme na tom dobře a tak máme odmakáno co je třeba.
Musím říct, že se výrazně zlepšila morálka a celková disciplína a tak vše klapalo tak jak má.

Video z prvního kempu (počasí bylé stejné i teď): zde

Další info ve zkratce:
1) Jiří Stuchlík (se díky skvělému závodu v CB) má velkou šanci se dostat do reprezentačního družstva. Čekají ho teď laktátové testy v běhu a na kole. Gratulujeme a držíme palce.

2) Již zítra se zúčastníme vyhlášení ankety Nejlepší jihočeský sportovec v mládežnických kategoriích a týmech. Za jednotlivce nás budou reprezentovat bratři Kozojedové.

3) Tuto sobotu 24.3. budou Robert Kostlán a Martin Kozojed usilovat o nemožné a získat jednu z medailí na republikovém šampionátu v přespolním běhu, který se koná v Dolní Dobrouči.

4) Další strakonický kemp se s největší pravděpodobností uskuteční 13.-15.4.

5) Členové sledujte tymuj.cz…..přihlašte se na soustředění (i letní), odklikněte i svou neúčast (všechny akce), moc nám to pomůže


20.3.2018  |  Michal Háša


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...