8.4.2018 - Úspěšný Aquatlon v Příbrami

Týden po republikovém šampionátu zavítal kolotoč českého poháru v aquatlonu do středočeské Příbrami. Po menším zklamání si naši sportovci opět zvedli sebevědomí a podali výkony za hranicemi jejich osobních rekordů.
Mezi devítiletými sportovci se především plavecky zlepšují Ondřej Hubáček (5. místo) a Václav Šoula (9.)
V kategorii 10-11let už máme svá esa. V napínavém závodě chlapců zvítězil Ondřej Kozojed nad Jakubem Dohnalem. Letos poprvé na bronzový stupínek vystoupala Kateřina Dvořáková. První desítku početného startovního pole uzavřel Matěj Homola.
O kategorii výše si třetí místo připsal Jakub Homola. Nedaleko cenného kovu byl i pátý Jan Žirovnický. V nejpočetnější kategorii mladších žákyní doběhla Nikola Korousová desátá a Natálie Stuchlíková čtrnáctá.
Konečně se povedl očekávaný double ve starších žácích. Letos první vítězství si připsal Martin Kozojed. Podruhé stříbrný doběhl skvěle finišující Robert Kostlán.
V dorostencích se splašili nohy Jirkovi Stuchlíkovi. Více než třetí místo, potěšila jeho bojovnost, kterou dále posouvá své možnosti, a my jen kroutíme hlavou, kde se to v tom usměvavém klukovi bere. Michal Macháček s osmého místa po plavání poposkočil na pátou příčku. Tu samou pozici v juniorech bral Jan Vosejpka.
Martin Korous po dvou bronzech okusil tentokrát stříbro. Devátý skončil Jiří Stuchlík starší.

Mezi kluby jsme se s převahou vrátili na stupeň nejvyšší a výrazně si řekli i o obhajobu vítězství.