28.5.2018 - Žáci otevřeli sezónu v Poděbradech

Obrázek
Po ukončení kempu v Nymburku (tedy z plného tréninku) přejeli naši mladí do nedalekých Poděbrad. Závod probíhal na horském kole a tak jsme ho brali jako ideální prověrku před nadcházejícím MČR v terénním triatlonu.
Ondřej Kozojed test úplně nezvládl. Čtvrté místo je pro něj zajisté velkým zklamáním, ale jak víme Ondra umí především zajet vrcholné akce a tak může být za týden v Plzni úplně jinak. Závod se celkem povedl šesté Kateřině Dvořákové. Kačka ve vyrovnaném závodě do poslední chvíle bojovala o cenný kov, na finiš v horku již neměla sil.
Ve starších žácích jsme měli naše dvě esa. Po plavání na tom byl lépe Robert Kostlán. Vinou defektu však dokončil až na 11. místě. Trochu v zákrytu čela závodu se pohyboval Martin Kozojed. V běhu si pak se svými soupeři pohrál a v solidní konkurenci zvítězil.

Fotogalerie zde

Výsledky zde


28.5.2018  |  Michal Háša


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...