19.6.2018 - Jihočeský pohár a Junior cup Malý Ratmírov

Obrázek
V dopoledních hodinách si svůj triatlon odbily kategorie od 15 let výše. Parádně si na trati vedl věkem teprve dorostenec Jiří Stuchlík. V solidní konkurenci se v absolutním pořadí probojoval na stříbrnou pozici. Skvěle si vedl i jeho strýc Martin Korous, který řádil především v cyklistické části a svou kategorii nad 40 let ovládl. Stříbro a bronz ze stejné kategorie žen berou Jitka Dušková (zatím vede absolutní pořadí JP) a Mirka Uhlířová. Se závodem se statečně poprali i další z naší hobby skupiny Jiří Stuchlík st. (5.) a Tomáš Macek (7.). Michal Macháček se pak musel spokojit se 5. místem v nabité kategorii do 20 let.
Po triatlonovém závodu velkých nastoupila početná ekipa našich předžákovských a žákovských kategorií v klasickém aquatlonovém závodě.
Zlato ukořistili Adam Šiška, Terezie Fučíková, Nikola Korousová, Jakub Homola, Robert Kostlán
Na stříbrný stupínek vystoupali Vojtěch Uhlík, Kateřina Dvořáková, Jakub Dohnal, Jan Žirovnický, Natálie Stuchlíková a David Korous.
Třetí místo ukořistili Jakub Jenčík, Alžběta Šoulová a Ondřej Hubáček.
Další naši stateční bojovníci:
4. místo- Denisa Stuchlíková, Anna Jenčíková
5. místo- Adam Nedbal,
6. místo- Václav Šoula, Ema Straková
7. místo- Mariana Nedbalová, Matyáš Ošmyk
8. místo- Matěj Homola
9. místo Jan Uhlík

Od 2. července nás čeká soustředění ve Smilových Horách, ze kterého budeme 7.7. přejíždět rovnou na další díl Junior cupu a Jihočeského poháru do Tálína, kde se bude konat triatlon


19.6.2018  |  Michal Háša


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...