19.6.2018 - Kitztrigames, Kitzbuhel Rakousko

Obrázek
Po loňském úspěchu sester Červenkových letos do rakouského Kitzbühelu vyrazili bratři Ondřej a Martin Kozojedové.
První na řadu přišel Ondrův závod. Distance 150 m plavání, 6km cyklistiky a 1,5km běhu jsou proti českým zvyklostem téměř dvakrát delší. Ondra se však vzdáleností nezalekl a z vody vylézal na čele, spolu s dalšími dvěma soupeři. Skvěle zvládnutým depem se Ondra dostal do čela závodu. V cyklistické části ho dojel a následně předjel Philip Lintner. Toho Ondra v běhu stahoval, v cíli však byl Ital o 7 sekund dříve.

Výsledky zde

Martin se postavil na tutéž trať, na které v dopoledních hodinách startovali nejlepší evropští junioři. Strašákem byla především 12 km dlouhá a profilově náročná cyklistika. Ale popořadě. Půl kilometru plavání Martin zvládl na konci první desítky. Na kole však na nejlepší ztratil propastné 2 minuty. Absence potřebných kilometrů se projevila více než tvrdě. Běh pak byl v Martinově pojetí velice povedený a posunul ho na krásné 8. místo.

Výsledky: zde

Fotogalerie: zde


19.6.2018  |  Michal Háša


Zpět na články
Přípravy Evropského a Českého poháru v triatlonu 2018, který se uskuteční v Táboře dne 29.7. běží naplno. Krátké dynamické video z dění při loňském ročníku můžete shlédnout zde
25.4.2018 | více...

Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...