19.6.2018 - Kitztrigames, Kitzbuhel Rakousko

Obrázek
Po loňském úspěchu sester Červenkových letos do rakouského Kitzbühelu vyrazili bratři Ondřej a Martin Kozojedové.
První na řadu přišel Ondrův závod. Distance 150 m plavání, 6km cyklistiky a 1,5km běhu jsou proti českým zvyklostem téměř dvakrát delší. Ondra se však vzdáleností nezalekl a z vody vylézal na čele, spolu s dalšími dvěma soupeři. Skvěle zvládnutým depem se Ondra dostal do čela závodu. V cyklistické části ho dojel a následně předjel Philip Lintner. Toho Ondra v běhu stahoval, v cíli však byl Ital o 7 sekund dříve.

Výsledky zde

Martin se postavil na tutéž trať, na které v dopoledních hodinách startovali nejlepší evropští junioři. Strašákem byla především 12 km dlouhá a profilově náročná cyklistika. Ale popořadě. Půl kilometru plavání Martin zvládl na konci první desítky. Na kole však na nejlepší ztratil propastné 2 minuty. Absence potřebných kilometrů se projevila více než tvrdě. Běh pak byl v Martinově pojetí velice povedený a posunul ho na krásné 8. místo.

Výsledky: zde

Fotogalerie: zde


19.6.2018  |  Michal Háša


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...