4.7.2018 - Jihočeský pohár v triatlonu (Holubov 30.6)

Obrázek
Nejlepší z naší výpravy byl celkově osmý Martin Korous. Kategorii M4 opět ovládl. Povedený závod zažil i jedenáctý Votěch Vacek (3. v M3). Ani naše ženy nezůstali bez cenného kovu. Stříbrná v Z2 byla Zuzka Uhlířová, v nabité konkurenci Z4 získala bronz Jitka Dušková.
Mezi osmi desítkami startujících se s náročnou tratí statečné prali i Jiří Stuchlík st. (37.,M4 14.), Tomáš Macek (60., M4 19.) a Petra Kincová (63., Z4 8.).
Další díl JC a JP nás čeká již v sobotu 7.7.v Tálíně.

4.7.2018  |  Michal Háša

Zpět na články

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...