9.7.2018 - Evropský pohár juniorů (Holten NED, 30.6.)

Obrázek
Díky skvělým výsledkům dostal Jiří Stuchlík první možnost reprezentovat svou vlast. Jako dorostenec jel spíše na zkušenou. Po příjezdu z Nizozemska se Jirka s námi podělil o své dojmy.
V na začátku plavecké části to byl boj o pozice a mě se asi po 100 metrech povedlo probojovat do popředí. Z vody jsem vylézal na čele druhé skupiny. Depo jsem měl rychlé a tak jsem se usadil v druhém balíku. Tempo bylo moc vysoké a tak jsem ze skupiny odpadl a druhý 9 km dlouhý okruh kolo jsem odjel sám. Do běhu jsem šel s očekáváním, že bych mohl něco seběhnout, ale opak byl pravdou. Poslední část závodu byla úplná katastrofa. Kvůli křečím v břichu jsem závod již jen čestně dokončil na 65. místě ze 71 startujících.
Můj první reprezentační start jsem si užil. Celé městečko fandilo bez ohledu na národnost a pořadí. Závod mi ukázal slabiny a dodal motivaci k další práci.


9.7.2018  |  Michal Háša


Zpět na články
Přípravy Evropského a Českého poháru v triatlonu 2018, který se uskuteční v Táboře dne 29.7. běží naplno. Krátké dynamické video z dění při loňském ročníku můžete shlédnout zde
25.4.2018 | více...

Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...