16.7.2018 - 30. ročník Sudoměřického triatlonu

Obrázek
Jubilejní třicátý ročník opět ovládli otec a syn Korousovi a potvrdili, že Sudoměřice jsou prostě jejich závodem.
Martin ovládl dlouhý závod (0,4-16-6) již po několikáté v řadě. Čtvrtý celkově a druhý v kategorii dokončil Vojtěch Vacek.
Na krátké trati (0,1-8-3) zvítězil David Korous, zdravotními problémy zužovaný Martin Kozojed se musel spokojit až se třetí pozicí. Mezi ženami zvítězila Petra Kincová před Miroslavou Uhlířovou. Mezi juniorkami proťala cílovou linii jako druhá Zuzana Uhlířová. Další svůj triatlon dokončil i Karel Schneider.

16.7.2018  |  Michal Háša

Přílohy k článku:

Výsledky I.
Výsledky II.

Zpět na články

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...