21.7.2018 - Důležité a i potřebné informace k závodu ČP v Táboře

Obrázek
Ačkoliv triatlon nyní vzhlíží v dnešním dni k závodu Českého poháru v Mělníce běží naplno i příprava táborského triatlonu, kde se uskuteční již v neděli 29.7.2018. Na programu budou tyto starty: Evropský pohár juniorů, MČR žáků, MČR Elite, Akademické MČR a závod Českého poháru věkových kategorií. Všechny startovní listiny včetně té pro Evropský pohár se naplňují a věříme, že poslední červencová neděle se ponese ve znamení naplněného a skvělého závodního dne.

Pro účastníky jsou zde důležité informace...

Pro závod Českého poháru NEBUDE uplatňováno pravidlo vyřazení závodníka po případném dojetí o jedno kolo v cyklistické části tzn.: Pokud bude závodník na trati cyklistiky dojet prvním závodníkem o jeden okruh, může pokračovat v závodu!

Další novinkou je požadovaná online platba startovného (do 24.7.2018) samozřejmě se zvýhodněnou výší startovného. Platba v hotovosti na místě bude možná, avšak s přirážkou. Proto všechny účastníky jako pořadatel prosíme o platbu startovného online přes platební systém, který poskytuje systém www.czechtriseries.cz pro registraci do závodu.

Pro start v Akademickém MČR je třeba se nejen nahlásit přes registrační systém ČTA (www.czechtriseries.cz) do závodu své věkové kategorie, ale na prezentaci i důsledně nahlásit, že je účastník řádným studentem VŠ v ČR a prokázat se platným Indexem či studentskou kartou ISIC atd.. Akademici přihlášení do závodu mají startovné zdarma! Nemusí tedy provádět žádnou platbu.

Poslední informací, resp. prosbou pořadatele je, aby sportovci se svými realizačními týmy a doprovody do místa konání přijížděli včas a v časových "oknech", kdy neběží závody jiných kategorií. Parkování je v letošním roce po malé změně cyklistické části jiné než obvykle. Rovněž v Táboře probíhá řada rekonstrukcí, takže běžná příjezdová trasa, jak na ní byl kdo zvyklí z předešlých ročníků, mu může doznat změn. Počátkem příštího týdne bude k dispozici ještě mapa pro přesnější vyhledání parkovacího místa v centru města Tábora. Přeci jen chceme, aby komfort sportovců byl na dobré úrovni.


21.7.2018  |  Triathlon team TáborPřílohy k článku:

Časový program závodního dne


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...