17.9.2018 - Žáci úspěšně zakončili sezónu duatlonem v Příbrami

Obrázek
V rámci Klasik duatlonu Příbram se letos uskutečnil i republikový šampionát žactva v duatlonu. Naše výprava tentokrát nebyla až tak početná, zato veleúspěšná.
Sedmiletý Adam Šiška s nevídaným náskokem ovládl kategorii do osmi let a letos zůstal neporažen. Ve stejné kategorii mezi dívkami získala stříbro nečekaně i Alžběta Šoulová.
Mezi devítiletými získal premiérový titul Ondřej Hubáček, loňský šampión Václav Šoula obsadil třetí místo.
V kategorii 10-11 let si skvěle vedl Jakub Dohnal. O vedení závodu přišel až v posledních 2 metrech finiše. Kateřina Dvořáková se i přes chybu v prvním depu radovala ze třetího místa.
V mladších žácích byla naší jedinou zástupkyní Nikola Korousová, které medailové příčky bohužel unikly a skončila čtvrtá.
Starší žáci potvrdili roli favoritů. Další zlato si připsal Martin Kozojed, Robert Kostlán si doběhl pro stříbro. David Korous si připsal místo sedmé.
Ve vloženém závodu byl celkově druhý Martin Korous. Vojtěch Vacek byl druhý v kategorii do 25 let.
Soutěž klubů jsme vyhráli!!!

Výsledky: zde

Fotogalerie: zde


17.9.2018  |  Michal Háša


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...